замовлення за телефонами +38 (067) 707 95 09
Львівська область Пустомитівський район с. Оброшино

Дні народження

4

Ресторан для Дня Народження або ювілею – «Гостинна Хата». Все більше людей в свій день народження шукають затишне містечко щоб погуляти без повсякденної рутини, відійти від домівки і отримати ту дозу емоцій яка залишиться в пам’яті на весь рік. Або ж влаштувати для себе і близьких запам’ятовуючий ювілей.

Ми пропонуємо Вам великий вибір страв української та європейської кухні, гостинну атмосферу, добрий, і що не менш важливо, компетентний обслуговуючий персонал.

Від Вас потрібні тільки побажання, які будуть виконані цілком і повністю нашою професійною командою.

Розкішний декор залу, витончені страви та елегантні деталі  весь цей комплекс принесе незабутньо-чудові відчуття найкращого свята в житті.

Ресторан для Дня Народження “Гостинна Хата”- якщо Ви ще не вирішили де відсвяткувати свій знаменний день, тоді наш ресторан саме те що Ви шукали. Не має різниці скільки Вам років, чи 5, чи то 60, атмосфера ресторану «Гостинна Хата» не залишить байдужим як юного відвідувача так і дорослої людини.

Ресторан для Дня Народження «Гостинна Хата» – це можливість відзначити свій день народження з вогником і прекрасним настроєм.

 

Детальна інформація:

Тел.: +38 (067) 707 95 09

Email: gostunna_xata@ukr.net