замовлення за телефонами +38 (067) 707 95 09
Львівська область Пустомитівський район с. Оброшино

Корпоративи

3

Досить багато людей задають собі питання: «де провести корпоратив?» Або ж який ресторан для корпоративу вибрати?

Якщо Ви великий холдинг чи маленька компанія з дружним колективом, то дух згуртованості і рівень довіри в колективі легко підвищити проведенням корпоративних свят.

Саме тому дуже важливо правильно вибрати місце де провести корпоратив. До того ж сама організація заходу дуже делікатна, і вимагає уваги до всіх деталей процесу. Всі ми різні люди, ми любимо різну музику, напої, їжу, у нас абсолютно різні цінності в житті. І щоб свято запам’яталося в хороших тонах для кожного, і викликало лише посмішки при одній лише згадці, потрібно витримати тонку грань між усіма важливими критеріями. Для вирішення цього питання Вам не потрібно довго шукати ідеальне місце, адже все вже приготовлено для Вас!

Індивідуально змінюючи планування столів у банкетному залі, ми готові запропонувати декілька варіантів для розміщення учасників корпоративу і прийняти велику компанію, при цьому буде досить місця для танців, рухливих конкурсів та ігор.

Ресторан «Гостинна Хата» – найкраще місце для проведення корпоративу на будь-який смак

Є тільки одна небезпека: перші дні після корпоративу продуктивність праці у вашій компанії трохи знизиться, адже ваші співробітники будуть час від часу із задоволенням згадувати чудові подробиці святкового вечора в ресторані “Гостинна Хата”

 

Детальна інформація:

Тел.: +38 (067) 707 95 09

Email: gostunna_xata@ukr.net