замовлення за телефонами +38 (067) 707 95 09
Львівська область Пустомитівський район с. Оброшино

Про ресторан

Неподалік від траси Львів-Самбір, в мальовничому лісі поблизу с. Оброшино ,розташувався ресторан «Гостинна хата». Сама назва свідчить про те, що атмосфера тут привітна, а кухня по-домашньому смачна.
Український народ споконвіку славиться своєю традиційною гостинністю. Де б Ви не опинилися, в якому б місті не побували – скрізь, в будь-якому будинку гостям нададуть теплий прийом, досита нагодують та напоять.
Ресторан «Гостинна Хата» втілив у собі всі найкращі національні риси українського народу.
Кухня – це основна причина, з якої варто приїхати в «Гостинну Хату». Можна впевнено сказати, що кожна страва тут смачна, і приготовлена з душею.
Великий літній майданчик дозволяє відпочити на свіжому повітрі, , де можна приємно провести сімейний вечір чи повеселитися у компанії друзів, смакуючи апетитним шашликом,а сам ресторан, виконаний в традиційному українському стилі — ідеальне місце для святкування весілля, дня народження, хрестин, випускного, корпоративу та будь-якої іншої визначної події. Також на території є дитячий майданчик, де дітки можуть провести весело свій час.
З 18:00 до 22:00 гостей ресторану розважають концерти живої музики
А для сімейних свят, весіль ,корпоративних вечірок, ділових зустрічей або розважальних заходів кейтеринг ресторану «Гостинна Хата» стане відмінним варіантом.
У нас привітний персонал, чисте повітря та безліч цікавих і смачних страв!
Ресторан «Гостинна Хата» — гостинно запрошуємо!